İstanbul Ayvansaray Üniversitesi / GSTMF

image1

Hakkımızda

Doç. Dr. Tolga Yazıcı başkanlığında kurulan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi bilim, sanat ve tasarım üçlüsünü bir arada yeniden yorumlayarak inovasyon ve sürekli gelişimi hedefleyen, dönüşüm ve ilerlemeyi hızlandıracak öncü teknolojileri hayata geçirmeye odaklanmış bir şehir içi üniversitesidir.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi; Merter, Ayvansaray ve Yenibosna olmak üzere 3 farklı merkezi lokasyonda konumlanmaktadır.

Yükseköğretimde 10 yılını tamamlayan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi; bünyesinde Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İktisadi, idari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Sosyal Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Plato Meslek Yüksekokulu’nu bulundurmaktadır.

“Hayatın içinde, Geleceğin peşinde” sloganıyla öğretim hayatına devam eden İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, sanat ve tasarım alanında mükemmeliyet merkezi olmak ve kültürel mirası birleştirerek üniversite kavramını bilimsel ve toplumsal değerler üzerine oturtmak hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

ayvansaray.edu.tr

Adres

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, Ayvansaray Cad., No:45 Fatih, İstanbul

444 76 96